skip to Main Content
+45 9725 1516 info@scanhugger.com Become a dealer

PILNAS MEDIENOS ATLIEKŲ PJAUSTYMO SPRENDIMAS

Daugiau nei 30 metų mes sukūrėme ir gaminame mašinas
susijusios su medienos atliekų sumažinimu ir utilizavimu.

Kokybė savo klasėje

Mūsų pramoniniai medienos smulkintuvai ir visas asortimentas pagalbinės įrangos leidžia mums sukurti visiškai paruoštas medienos atliekų utilizavimo sistemas, skirtas kasdieniam naudojimui.

Mašinos apžvalga

Patikimų mašinų ir pritaikytų medienos smulkinimo sprendimų pasaulis.

HL-Shredders

HL vieno veleno smulkintuvas yra išskirtinis tuo, kad gali perdirbti įvairias atliekas: Medžio masyvo, medžio drožlių plokštes, MDF, kartoną ir medinius padėklus.

HT-CHIPPERS

Kietos  medienos perdirbimui naudojami HT horizontalūs būgniniai smulkintuvai: Apdirbami tąšai, med.atraižos, plokštės ir apvalioji mediena.

Re-shredders

Vertikalūs pakartotiniai smulkintuvai naudojami stambių drožlių smulkinimui iki nustatyto dydžio. Idealiai tinka perdirbti drožles į granules ir briketus.

Hammermills

ES pramoniniai plaktukai-smulkintuvai (malūnai), dar vadinami pulverizatoriumi, yra skirti sumažinti stambias atraižas; Mediena, medienos drožlių plokštes ir MDF pagal nustatytus drožlių dydžius.

Guillotines

Giljotinai yra ideali vieta gamykloje, kur yra atliekų sankaupos. Dirbama pjovimo pjūklais, tiesiu pjūklu ar diskiniu pjūklu.

Material handling

Gaminama spec. įranga mediagų transportavimui, rūšiavimui. Tai labai svarbi panaudojimo sritis rūšiuojant ir perkraunant medžiagas.

yellow tractor loading wood into a Scanhugger industrial wood shredded at a site in Norway

APIE MUS

Iš savo bazės Ikaste, Danijoje, mes stengiamės tobulinti įrangą  ir medienos  smulkinimo technologiją, kad galėtume klientams pasiūlyti pasirinktinius smulkinimo sprendimus. Nuo pat veiklos pradžios 1970 m. Mes siekėme tiekti sprendimus, kurie atitiktų specifinius klientų reikalavimus. Visada galite tikėtis greitos ir efektyvios mūsų komandos Danijoje arba mūsų partnerių visame pasaulyje pagalbos.

DANIJOJE PADARYTI TINKAMI MEDIENOS ATLIEKŲ SMULKINIMO SPRENDIMAI

Mes gaminame smulkintuvus tam, kad jie ilgai tarnautų, todėl didžiuojamės, kad esame pripažinti šios rūšies pramonėje, mūsų įranga yra viena patikimiausių šioje srityje! Scanhugger įranga yra sukurta nuolatiniam darbo ciklui, kuris nepertraukiamas. Nepriklausomai, koks gali būti jūsų medienos smulkinimo poreikis, Scanhugger tikrai sukurs jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

Scanhugger wood shredder at production plant shredding offcut wood outside

NEMOKAMA MEDIENOS ATLIEKŲ ANALIZĖ

Gerai pradėkite. Leiskite Scanhugger komandai rasti geriausią sprendimą jūsų medienos smulkinimo reikmėms.

THE SCANHUGGER APP

Visada atnaujinkite savo patikimus medienos atliekų perdirbimo sprendimus – tiesiai į jūsų kišenę.

Atsisiųskite programą:

Get the Scanhugger app on apple store
Get the Scanhugger app on google play

Peržiūrėkite ankstesnes pjaustymo sistemas

Norėdami gauti daugiau informacijos apie Scanhugger ir mūsų sprendimus, susisiekite su oficialiu pardavėju Lenkijoje: UAB Starkus

Back To Top